Galeria Raj, to marka znana wszystkim mieszkańcom Dębicy i okolic. Już od 1999 roku oferuje swoim Klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek, po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe.

Parterowa budowa obiektu pozwala Klientom na wygodne dokonywanie zakupów, a przyjazna estetyka, rodzinna atmosfera oraz atrakcyjne eventy sprawiają, że zakupy w Galerii Raj są dla kupujących prawdziwą przyjemnością.

Znakomita lokalizacja w odległości zaledwie 2 km od centrum Dębicy, przy głównej arterii miasta – ulicy Rzeszowskiej zapewnia dogodny dojazd samochodem, komunikacją miejską oraz pieszo. Dodatkowym atutem obiektu jest jego położenie w pobliżu wjazdu do miasta, tuż za skrzyżowaniem dróg krajowych prowadzących do Rzeszowa, Krakowa oraz Mielca.

Na przełomie 2011/2012 r. przeprowadzono rozbudowę Galerii Raj, w wyniku której obiekt został gruntownie zmodernizowanyPowiększona została powierzchnia handlowa 13 000 do 18 500 m2, parking zyskał łącznie 650 bezpłatnych miejsc oraz zmieniono infrastrukturę obiektu (drogi, chodniki i parking) i odświeżono wnętrza.

Przestronne, stylowo urządzone wnętrza tworzą idealne miejsca pod nowe sklepy, restauracje oraz pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni na wystawy, eventy i imprezy dla klientów. Na terenie obiektu dla klientów dostępny jest bezpłatny Internet Wi-Fi, a dla matki z dzieckiem specjalnie przygotowany pokój oraz dogodnie zlokalizowane miejsca parkingowe.