logo_4f

tel_2     530 305 214

4F

4F to czołowa firma produkująca wysokiej klasy akcesoria i odzież sportową, m.in. odzież górską, kurtki narciarskie, bieliznę termoaktywną, czy odzież fitness i rowerową.

Brand 4F prowadzony jest przez spółkę OTCF (dawniej Outhorn Sp. z o.o.). Od blisko 17 lat z powodzeniem działa na rynkach polskim oraz zagranicznym. Firma współpracuje z klientami z kilkunastu krajów na terenie całej Europy, m.in. Czech, Słowacji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Danii, Estonii, Portugalii, Chorwacji czy Szwajcarii.

4F jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Biathlonu. Marce zaufał również Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki. Główny sponsor kluczowych postaci polskiego sportu, takich jak Kamil Stoch czy Paula Gorycka. W strojach 4F reprezentacja Polski walczyła na igrzyskach olimpijskich w Vancouver 2010, XXX Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012 oraz w trakcie XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi w 2014 roku.

image/svg+xml