tel_2  :   14 676 95 80

Dr.Max

Od kilku lat Dr.Max jest najszybciej rozwijającą się siecią aptek w Polsce. W ciągu 3 lat została zwiększona liczba placówek ponad 5-cio krotnie, do prawie 300 aptek osiągając ok. 2,5% udziałów rynkowych (wg. liczby aptek). Pod względem liczby aptek firma stała się tym samym największą w kraju siecią niezależną od dystrybutora leków. Polacy doceniają zaangażowanie i pasję z jaką marka realizuje swoją misję. Statystyki potwierdzają, że już teraz sieć aptek Dr.Max jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej:

1,6 mln    – Polaków odwiedza miesięcznie apteki Dr.Max

60 %         – Dr.Max przewyższa w ujęciu rocznym sprzedaż średniej apteki rynkowej

80 %         – Dr.Max  przewyższa średnią liczbę pacjentów przeciętnej apteki rynkowej

W aptekach Dr.Max klienci mogą kupić nie tylko leki znanych i popularnych marek, ale również szeroki asortyment produktów segmentu private labels. Są to produkty firmowane marką Dr.Max produkowane w najlepszych fabrykach w Polsce, Europie i na świecie. Każdy nowy produkt Dr.Max spełnia te same normy, co produkt markowy, będąc tańszy od swojego rynkowego odpowiednika.

Marki własne Dr.Max powstają przede wszystkim z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość za rozsądną cenę. Obecnie na półkach aptek można znaleźć kilkaset produktów sygnowanych marką sieci, a w planach na kolejne lata jest ich dalszy rozwój.

image/svg+xml