tel_2

Reporter Young

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych ludzi ceniących w ubraniach nie tylko wygodę, ale także wygląd. Projekty marki przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców od 8 do 16 roku życia.

Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla
nich etapie życia – między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć.

Kolekcję Reporter Young tworzą trzy linie – rebel, freak i street. Dzięki różnorodności projektów, każdy może odnaleźć w nich coś dla siebie, bez względu na to, czy jest to mocny rebel, pozytywnie nakręcony freak czy młodzieżowy streetwear.

Młodzi trendsetterzy oraz ich rodzice znajdą w sklepie marki Reporter Young produkty doskonale nadające się na ważne okazje, takie jak rozpoczęcie roku szkolnego czy eleganckie przyjęcia, jak i ubrania sprawdzające się na co dzień, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

image/svg+xml