Bajki z Raju


Zapraszamy na pierwszy spektakl w tym roku z cyklu "Bajki z Raju" pod tytułem: "Zimowa Opowieść". W odleglej Krainie Magii żyje sobie elf Chichotek - żartowniś. Często zdarza się, że jego żarty wcale nie są śmieszne. Pewnego razu zabiera różdżkę Wróżce, która zamienia go za karę w śmiesznego, niezdarnego pingwina i wysyła do Lodowej Krainy, Rządzi tam Śniegowa Królowa, która karze wszystkim mieszkańcom ciężko pracować. Porządku w krainie pilnuje strażnik królowej - leniwy Niedźwiedź Polarny. Zaczarowany elf-pingwin poznaje Renifera, który też jest tam za karę i bardzo tęskni za domem, Pingwinek postanawia mu pomóc. Udaje im się uciec z niewoli u królowej. Nasz bohater po powrocie do domu jest smutny, bo chciałby znów być elfem. Czy Wróżka przywróci Chichotkowi jego dawną postać? Zobaczcie sami!

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy podczas spektaklu, który pokazuje, że warto pomagać innym i nie należy się z nikogo wyśmiewać.

Dodatkowo powraca akcja zbierania pieczątek i będzie można zdobyć cenne upominki!
Na święta jesteś w Raju


Zbliżający się wielkimi krokami świąteczny czas to okazja, aby cieszyć się długimi spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. 👨‍👩‍👧‍👦 Magia tego okresu sprawia, że chętniej dzielimy się z innymi naszym czasem, życzliwością lub nawet zwykłym uśmiechem. 🥰 W święta także obdarowujemy się upominkami i w tym Wam możemy pomóc! 🎁🎅🏻🎁 Jesteśmy dla Was. 🫶