Bajki z Raju


Już 3 września zapraszamy na kolejny występ naszych aktorów z cyklu "Bajki z Raju!".

Małpka Fiki pochodzi z Ameryki, podróżowała po wielu krajach, żeby dotrzeć do zoo w Polsce. Niestety ciężarówka ze zwierzętami wpadła w poślizg, drzwi auta otworzyły się i klatka z małpką wypadła na drogę nieopodal farmy. Pan gospodarz postanawia się zaopiekować Fiki, dopóki pracownicy zoo nie zgłoszą się po małpkę. W zagrodzie nasza bohaterka poznaje różne zwierzęta wiejskie, ich zwyczaje, a w zamian uczy ich swojego języka (angielskiego), śpiewa im wesołe piosenki po angielsku, a że jest światowa, opowiada o zwyczajach innych zwierząt z dalekich krajów. Bajka w przystępny sposób oswaja dzieci z językiem obcym. Najmłodsi uczą się podstawowych zwrotów, nazw (owoce, warzywa, zwierzęta) po angielsku.Zakupy ze smakiem w RajuAkcja "Zakupy ze smakiem" powraca we wrześniu!

Burczy w brzuchu? Zjadłbyś coś pysznego? Nic prostszego! W każdy czwartek miesiąca Klient, który zrobi zakupy w Galerii Raj za min.100 zł, zarejestruje paragon u hostessy, będzie mógł odebrać bon degustacyjny. Bony czekają w godzinach 12.00 -18.00 w Punkcie Obsługi Akcji Promocyjnej, który zlokalizowany jest na terenie Galerii na poziomie 0 w pobliżu sklepów Rossmann, Deichmann oraz Vision Express. Zapraszamy!

Kto w tym miesiącu serwuje obiad? Sprawdź na Facebooku lub …daj się zaskoczyć! Smacznego!"

*Można łączyć maksymalnie dwa paragony pochodzące ze sklepów Galerii Raj zlokalizowanych na poziomie 0. Pełny regulamin Akcji Promocyjnej "Zakupy ze smakiem w Raju!" znajduje się poniżej.