Bajki z Raju


Bajki z Raju powracają! W pierwszą sobotę kwietnia, maja oraz czerwca tj. 2.04, 07.05 i 4.06 o godzinie 16:00 zapraszamy na niezwykłe spektakle dla dzieci!

Trzeci tytuł spektaklu to "Czerwony Kapturek". Chyba każdy z nas słyszał historię łatwowiernego Czerwonego Kapturka oraz złego wilka, który pożera małą dziewczynkę i jej babcię. Taką opowieść znamy z baśni Braci Grimm czy bajki Charles’a Perraulta. A gdyby naszą opowieść potraktować z przymrużeniem oka? To wilk nie musiałby być straszny, tylko mógłby być śmieszny, a babcia mogłaby się stać najlepszym bohaterem na świecie! Spektakl przybliża dzieciom bogactwo lasu, a także uczy najmłodszych, jak mają się w nim zachowywać, by nie przeszkadzać jego mieszkańcom i nie niszczyć przyrody. W przedstawieniu nasi milusińscy przestrzegani są, aby pod żadnym pozorem nie rozmawiali z nieznajomymi. Humorystyczne dialogi sprawiają, że w czasie spektaklu dobrze będą się bawić dzieci jak i dorośli. Zobaczcie sami!


Zakupy ze smakiem w Raju


„Burczy w brzuchu? Zjadłbyś coś pysznego? Nic prostszego! W każdy czwartek miesiąca Klient, który zrobi zakupy w Galerii Raj za min.100 zł, zarejestruje paragon u hostessy, będzie mógł odebrać bon degustacyjny. Bony czekają w godzinach 12.00 -18.00 w Punkcie Obsługi Akcji Promocyjnej, który zlokalizowany jest na terenie Galerii na poziomie 0 w pobliżu sklepów Rossmann, Deichmann oraz Vision Express. Zapraszamy!

Kto w tym miesiącu serwuje obiad? Sprawdź na Facebooku lub …daj się zaskoczyć! Smacznego!"

*Można łączyć maksymalnie dwa paragony pochodzące ze sklepów Galerii Raj zlokalizowanych na poziomie 0. Pełny regulamin Akcji Promocyjnej "Zakupy ze smakiem w Raju!" znajduje się poniżej.